کلاس آنلاین، کلاس مجازی برای تدریس آنلاین|استادسلام

موسسین مدرسانه هر دو افرادی فوق العاده منظم و پیگیر هستند و قبل از راه اندازی این سامانه در حوزه آموزش ریاضی ، فعالیت داشتند و از بی نظمی و عدم پیگیری و همچنین حقه های متعدد موسسات تدریس خصوصی بی نام و نشان جهت دریافت هر چه بیشتر پول از والدین و معلمان محترم جویای کار به ستوه آمده بودند و این عصبانیت باعث شد تا ایده راه اندازی سامانه مدرسانه در ذهن آنها شکل بگیرد. برای پول ساختن زیاد از کار تدریس خصوصی باید شاگردهای زیادی داشته باشید. پس از ثبت نام استاد مربوطه با شما تماس می گیرند .و روز و ساعت کلاس خصوصی و آنلاین دبستان را با شما هماهنگ می نمایند.و سپس در زمان مشخص شده کلاس برگزار خواهد شد. اگر برای برگزاری کلاس های خصوصی, نیمه خصوصی یا گروهی خود نیاز به فضای آموزشی دارید، سایت بلدیاب امکانی برای شما فراهم کرده تا بتوانید با توجه به شرایط تدریس تان، اقدام به اجاره فضای آموزشی مناسب خود نمایید. فارغ التحصیل شده اید حتما به این موارد اشاره نمائید تا متقاضیان کلاس خصوصی بهتر و بیشتر اعتماد کنند و با شما برای کلاس خصوصی تماس بگیرند.

در کلاس آنلاین این امکان برای شما فراهم شده. استاد نیلوفر فضلعلی در گروه درسی «زبان های خارجی» تدریس خصوصی میکند. در این بخش شما میتوانید، بهترین معلم خصوصی برای آموزش زبان انگلیسی را برای هر سن و برای هر نیازی پیدا کنید. کانون تدریس خصوصی و آنلاین دبستان از حضور بهترین کادر آموزشی دبستان بهره می برد. به دلیل اهمیت این دو درس در نزد زبانآموزان و دانش آموزان، ما بر آن شدیم در این محتوا برترین اساتید تدریس خصوصی زبان و برترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی را از معتبرترین مجموعه تدریس خصوصی یعنی استادبانک معرفی کنیم. و چنانچه مسائل دیگری در یادگیری دانش آموز موثر باشد در نظر گرفته می شود. آموزش آنلاین علوم اول تا ششم ابتدایی با معلم های رسمی آموزش و پرورش با سابقه بالای 10 سال و کارنامه درخشان در طی سوابق تدریس. دقت کنید که باید رزومه و سوابق تدریس خودتان را عالی بنویسید تا شاگردهای بیشتری را جذب نمائید. ولی تا دلتان بخواهد متقاضی برای معلم خصوصی ریاضی و کلاس خصوصی فیزیک و دبیر خصوصی شیمی بسیار بالاست بنابراین علاوه بر معیار سواد علمی و علاوه بر معیار علاقه، به زمینه های کاری و بازار کار نیز باید دقت کنید.

اگر در کنکور زیست را بالا زده اید (به عنوان مثال) می توانید در زمینه تدریس خصوصی زیست کنکور فعالیت داشته باشید و به این ترتیب شاگردهای زیادی را جذب نمائید. اگر خودتان در کنکور موفق بوده اید و مثلا زیست کنکور را بالا زده اید، به عنوان معلم خصوصی زیست کنکور می توانید بسیار درآمد خوبی کسب کنید. به عنوان مثال فرض کنید که یک استاد خصوصی که هزینه متوسط را برای کلاس های خودش در نظر گرفته است، برای هر جلسه تدریس مبلغ 200 هزار تومان را در نظر بگیرد و در یک روز به صورت متوسط 4 جلسه کلاس داشته باشد. آیا میتوانم وقتی پی دی اف یا یک عکس را به شاگردان نمایش میدهم، زیر آن خط بکشم و یا ببینند کجا را داریم مطالعه میکنیم یعنی آیا نشانگر ماوس روی فایل pdf و یا عکس را شاگرد میبیند ؟ ما جهت راهنمایی شما برای پاسخ به سوالات بالا به سراغ برترین اساتید کنکور ایران در مجموعه آموزشی کارنامه خرد رفتیم و با مصاحبه با بهترین اساتید کنکور ایران تلاش نمودیم یک راهنمای جامع برای کسانی که می خواهند شغل تدریس خصوصی را آغاز کنند تدارک ببینیم پس با ما همراه باشید… تیم استادبانک همیشه به دنبال انتخاب بهترین معلمان است تا با کمک تجربه و دانش آنها بهترین شرایط آموزشی را برای شاگردان فراهم آورد.

سیستم داوری و ارزیابی اساتید: سیستم داوری و ارزیابی دائمی اساتید در استادبانک باعث شده است تا همواره بهترین اساتید در لیست درس ها قرار بگیرند. پس از برگزاری جلسه، همکاران ما با شما تماس میگیرند تا کیفیت کلاس خصوصی و تدریس استاد را ارزیابی کنند و نظر شما را در مورد تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد مورد نظر، جویا شوند. کلاس مجازی ریاضی اول تا ششم ابتدایی با معلم های رسمی آموزش و پرورش. استادبانک، در 8 شهر بزرگ ایران، اساتید برتری برای تدریس خصوصی ریاضی در منزل دارد و شما می توانید در صورت تمایل برای کلاس خصوصی در منزلتان نیز اقدام کنید. این امر تنها به دلیل سابقه کار مدرس است برای شما فراهم می شود و خود سبب ارائه راهکارهای اصولی و کاربردی نیز می گردد و دانش آموز را برای مطالعه مشتاق تر می کند. با تقویت پایه دبستان دانش آموز دیگر مشکل پایه ای درسی نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید