کلاس آنلاین، کلاس مجازی برای تدریس آنلاین|استادسلام

از این رو براساس پتانسیل هر کدام از این دو مدل تدریس روش های گوناگونی قابل اجرا و شکل گیری است. اگر این موضوع باعث شود تا زبان آموز در مدت زمان بیشتری به یادگیری زبان بپردازد عملا برگزاری این کلاس ها دیگر جذابیت و کارایی خود را از دست خواهد داد به دلیل اینکه این مدل از کلاس برای تسهیل در امر آموزش مطرح شده است و نباید باعث شود تا در آموزش اختلال و مشکلاتی از قبیل زمان و تفهیم مفاهیم و تمرین و ارتباط با زبان آموز بوجود آید. برای اینکار لازم است یک افزونه به گوگل کروم اضافه کنید تا امکان ضبط کلاس آنلاین همیشه در دسترس شما باشد فقط کافیست روی این لینک کلیک کنید و افزونه را دریافت و نصب کنید فقط حدود 7-8 ثانیه زمان میبرد . چرا که در این شهرها هزینه های زندگی به صورت کلی بالاتر می باشد و در ضمن به دلایلی همچون ترافیک و مسیرهای طولانی وقت معلم در مسیر رسیدن به منزل شاگرد بیشتر تلف می شود و در نتیجه اساتید نرخ بیشتری را برای کلاس های خودشان درخواست می نمایند. همانطور که گفته شد، قیمت کلاس های خصوصی در منزل برای مقطع ابتدایی به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان یک نرخ مشخص را برای سال ۱۴۰۰، سال ۱۴۰۱ و یا هر زمان دیگری در نظر گرفت.

در تدریس آنلاین استادبانک شما از طریق نرم افزارهای اسکای روم و ادوب کانکت و سایر بسترهای آنلاینی که معلم خصوصی به شما پیشنهاد میدهد می توانید تدریس آنلاین استادبانک را با همان کیفیت تدریس حضوری تجربه کنید. در کلاس های گروهی میزان زمانی که زبان آموزان موظف به صحبت کردن می باشند بسیار کمتر از کلاس های خصوصی است شاید به طور میانگین هر زبان آموز در کلاس های گروهی ۱۰ دقیقه صحبت نماید اما در یک کلاس خصوصی شما با یک زبان آموز مواجه می باشید و باید روش تدریس خود را به شیوه ای پیش ببرید تا باعث شود تا زبان آموز به صحبت کردن وادار شده و شروع به حرف زدن نماید و از مدت زمان صحبت شما به مرور کم شده و به زبان آموز افزوده گردد که با این کار اعتماد به نفس زبان آموز نیز برای حرف زدن به زبان انگلیسی تقویت شده تا بتواند در مقابل دیگران نیز به صحبت کردن بپردازد زیرا در برخی از موارد در کلاس های خصوصی زبان آموزان به دلیل حس راحتی که نسبت به مدرس دارند تنها در مقابل آن ها به حرف زدن پرداخته و در مقابل سایر افراد و شرایط گوناگون از اینکار امتناع می کنند که مدرسین باید با استفاده از روش های مختلف به عنوان مثال دادن کنفرانس برای اعضای خانوداه و ضبط آن و بررسی در کلاس زبان آموز را تشویق به صحبت کردن نمایند.

اگر برای برگزاری کلاس های خصوصی, نیمه خصوصی یا گروهی خود نیاز به فضای آموزشی دارید، سایت بلدیاب امکانی برای شما فراهم کرده تا بتوانید با توجه به شرایط تدریس تان، اقدام به اجاره فضای آموزشی مناسب خود نمایید. اوربیتال یک پلتفرم آموزشی است که بهترین اساتید کشور را به دانش آموزان معرفی می کند. مدت زمان هر جلسه آموزش خصوصی زبان و سایر زبان های ما یک ساعت و نیم می باشد. همکاران ما دورههای ثبت شده را بررسی و تایید یا رد میکنند، دوره تایید شده شما به شاگردان در بخش دورهها نمایش داده میشود . ستاره و امتیاز شما در صورت بالا بودن تعداد جلساتتان با شاگرد، بالا بودن رضایت شاگرد نسبت به تدریس و رفتار شما و همچنین فعال بودنتان در استادبانک افزایش یافته و در نتیجه درآمدتان بیشتر میشود. اگر هیچ مشکل و محدودیتی در زمان و محل برگزاری تدریس ندارید، میتوانید به صورت تدریس خصوصی در منزل شاگرد یا هر مکانی که مورد تایید شما و دانشآموز است، جلسات تدریس خصوصی را برگزار کنید. یکی از مباحث و چالش هایی که می تواند در کلاس های خصوصی رخ دهد و باعث ایجاد مشکل شود بحث یکنواختی در آموزش و تکرار است و به دلیل عدم حضور افراد دیگر در کلاس اساتید باید با استفاده از راه های مختلف همچون ویدیو، فایل های صوتی، بازی و مطرح کردن مباحث جذاب برای گفتگو از این موضوع جلوگیری نمایند تا زبان آموز حس خستگی و تکرار را پیدا نکند.

به دلیل سختی آموزش آنلاین به نسبت کلاس حضوری استفاده از تصاویر، مثال های مختلف به صورت متنی و تصویری، ویدیو و اشتراک تصویر اساتید و زبان آموز در طول کلاس می تواند شرایط کلاس های خصوصی را به حالت مطلوبی برساند. در ضمن حضور نفر دوم هم از طرف شما در آن کلاس بلامانع است و همان شهریه 1 نفر دریافت می گردد. و موارد دیگر را به نسبت کلاس آموزش دهد و وقت کلاس را در آن زمینه هایی که زبان آموز براحتی قادر به یادگیری و درک است تلف نکند. در کلاس های خصوصی زبان انگلیسی تنها مدرس و یک زبان آموز در کلاس حضور دارند در نتیجه توجه و میزان شنوندگی شما نسبت به زبان آموز بسیار حائز اهمیت است به دلیل اینکه زبان آموز در کلاس کسی را جز مدرس ندارد تا بتواند با او به مکالمه بپردازد در نتیجه اگر شما توجه لازم را به زبان آموز در مورد مسائل مختلف نداشته باشید زبان آموز آموزش شما را پس خواهد زد و در مقابل او نیز به آموزش شما توجه نداشته و کلاس روند مناسبی را طی نخواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید