معرفی ۱۰ استاد برتر تدریس خصوصی در سال 1400 در درس زبان و ریاضی

ایشان 2 بار برترین استاد در گروه ابتدایی در فصلهای مختلف شدهاند. 8 بار توانستهاند استاد برتر در گروه درسی خود در فصلهای مختلف شوند. در لیست زیر 5 استاد برتر تدریس خصوصی ریاضی که امتیاز و ستاره آنها بیان شده است را معرفی کردهایم. استادبانک به دلیل بررسی و نظارت دائمی اساتید خود در جلسات تدریس خصوصیشان، به یکی از برترین موسسات تدریس خصوصی تبدیل شده است. میتوانید با ورود به صفحه اساتید تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل و زبان آنلاین، علاوه بر مشاهده اساتید معرفی شده در این محتوا، پروفایل سایر مدرسین زبان انگلیسی را نیز در استادبانک مشاهده کنید. معلم خصوصی بر خلاف آن چه که تصور می کنید با مقرون به صرفه ترین قیمت ها در منزل شما حضور پیدا می کند. سامانه آقا اجازه با بیش از 5000 مدرس مجرب در تمام مقاطع آموزشی در کل کشور و 15000 درخواست مدرس موفق به نحوی طراحی شده است تا دانشپذیران بتوانند به راحتی و با امکان مقایسه، مدرس مناسب خود را پیدا کرده و با آن کلاس برگزار کنند. پشتیبانهای کلاس آنلاین نیز جهت راهنمایی شما، پاسخگو هستند. ریاضی نیز از همان ابتدای شروع تحصیل دانشآموز پایه ابتدایی، یکی از سختترین درسهای دوران مدرسه است.

در ابتدای همکاری نیز این مجموعه با مدرسین تدریس خصوصی مصاحبه کرده و رزومه کاری و تحصیلی آنها را مورد بررسی قرار میدهد. در کلاسهای تدریس خصوصی به خوب بودن و عالی بودن کفایت نکنید. به مدت 4 سال با مجموعه استادبانک همکاری دارند و توانسته مدرک اخلاق حرفهای تدریس استادبانک را کسب کنند. استاد کیا احمدی از اساتید 5 ستاره زبان هستند که عملکرد 4.9 از 5 را در این مجموعه دارند. این موضوع ثابت شده است که مدرس خصوصی یکی از بهترین راه های بهبود یادگیری می باشند، اما تاکنون، هزینه های آن برای بسیاری از خانواده ها غیرقابل پرداخت بوده است. با ثبت نام در سایت استادسلام، صفحه مختص خود را دارید با نظرات شاگردانتان و رزومه کامل خودتان هر دوره ای که ثبت کنید، شاگردان می توانند در آن ثبت نام کنند و هزینه دوره را نیز راحت پرداخت کنند، و شما با ما تسویه کنید و لازم نیست با تک تک شاگردان برای پرداخت در تعاملی باشید. استادبانک، در 8 شهر بزرگ ایران، اساتید برتری برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل دارد و شما میتوانید در صورت تمایل در خانهی خودتان کلاس خصوصی را برگزار کنید.

خلاصه باید اینجا هم بتوانید شاگردان را خوب مدیریت کنید و کلاس آنلاین، تعاملی رفت و برگشتی باشد. فایل پی دی اف یا عکس خود را از بخش فایلها طبق راهنمای بالا روی صفحه خود نمایش دهید و در پنجره آن، بالای سمت راست روی سه نقطه عمودی طبق شکل کلیک کنید و روی کلمه وایت بورد را بزنید، حالا فایل شما رو تخته می افتد پس می توانید نشانگر ماوس روی تخته را نیز فعال کنید و هم زیر مطالب خط بکشید. شما قصد دارید مهارت زبان خود را تقویت کنید. همچنین سابقه تدریس به شاگردانی که قصد ورود به مدارس برتر، نمونه دولتی و تیزهوشان، سلام و علامه حلی را داشته، در رزومه خود دارا میباشند. به عنوان مثال اگر مدرسی در زمینه تدریس خصوصی فیزیک فعالیت دارد، برای آشنایی متقاضیان تدریس خصوصی با نحوه کار خودش، برای درس فیزیک جزوه یا خلاصه جزوه هم ثبت نموده است.

اگر مدرس هستید و می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید هم می توانید آگهی تدریس خودتان را در همین سایت ثبت نمائید. میتوانید با ورود به سایت تدریس آنلاین و حضوری استادبانک به برترین اساتید تدریس خصوصی دسترسی پیدا کنید. سپس وارد پنل کاربری خود شوید و در بخش دورهها، دوره را تعریف کنید. استادبانک با نمایش رزومهی تحصیلی و تدریس اساتید، با فعالکردن بخش نظرسنجی از شاگردان هر استاد، با بارگذاری ویدئوهای تدریس معلمهای خود، با دستهبندی اساتید براساس جنسیت، منطقه محل سکونت، براساس فاکتور هزینه تدریس خصوصی و همچنین امتیاز و ستارهای که معلم دارد، به شما این اختیار را داده است که براساس هر کدام از این معیارها، حق انتخاب داشته باشید و نزدیکترین معلم خصوصی به معیار خود را انتخاب نمایید. در صورتیکه به ارائه خدمات در زمینه تدریس خصوصی در منزل و یا آموزش خصوصی در آموزشگاه نیازمندید به قسمت های مختلف وب سایت ایران مدرس(بخش تدریس خصوصی) مراجعه نموده و مدرس خصوصی خود را انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید