معرفی ۱۰ استاد برتر تدریس خصوصی در سال 1400 در درس زبان و ریاضی

افرادی که روش خصوصی را برای آموزش زبان برمی گزینند با توجه به برخی مشخصات استاد و نحوه تدریس می توانند از عملکرد کلاس حس بهتری را دریافت کرده و بهترین مدرس را انتخاب نمایند و همچنین مدرسین نیز اگر تسلط کافی بر روش های کلاس های خصوصی زبان انگلیسی را بلد بوده و آن ها را بکار گیرند می توانند یک آموزش منسجم با بازده ای بالا را ارائه نمایند. دانش آموزان زرنگ و باهوش که در یادگیری ریاضی مشکلی ندارند هم می توانند از مزایای این کلاس ها در زمان امتحانات و یا آماده سازی برای آزمون هایی مثل تیزهوشان یا کنکور استفاده کنند. برای بالا بردن درآمد خود در استادبانک، باید علاوه بر اینکه اطلاعات و روش تدریس ریاضی خود را به صورت مرتب آپدیت کنید، درجلسات تدریس خصوصی با شاگرد، توانایی بالایی در تدریس داشته و رضایت شاگرد و والدین او را جلب نمایید. با احترام به بسیاری از دبیران فعال در این عرصه باید گفت که برخی از دبیران خصوصی ریاضی، برنامه مشخصی برای کلاس های خصوصی ندارند و تنها با گذراندن یک ساعت در کنار دانش آموز و توضیحات درسی سعی می کنند ساعت کلاس را به اتمام برسانند.

بهترین راهکار برای اطلاع از قیمت کلاسهای تدریس خصوصی و هزینه تدریس خصوصی ابتدایی این است که لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش دروس ابتدایی را مشاهده نموده و ببینید که هر مدرس برای کلاسهای خصوصی چه هزینه ای را درخواست کرده است. بنابراین استادبانک مرجع مناسبی برای مدرسینی است که میخواهند تواناییهای واقعی خود را در تدریس به نمایش بگذارند. به عنوان مثال اگر ساکن شرق تهران هستید بهتر است معلمی که کلاس را با ایشان هماهنگ می کنید هم ساکن شرق تهران باشد تا وقت ایشان در مسیر زیاد تلف نشود و در نتیجه با نرخ مناسب تری کلاس را برای شما برگزار نماید. بهتر است برای این کار ابتدا از آهنگ های محبوب تر و ساده تر شروع نمایید. این زبان یکی از زیباترین و شاعرانه ترین زبان های دنیاست که آهنگ های معروف زیادی توسط خواننده های معروف در سراسر دنیا با این زبان خوانده شده است. بعد از چند سال در به دری به لطف خدا با آموزشگاه زبان آموزان پیشرو آشنا شدم و بالاخره تونستم زبان انگلیسی رو تا حد عالی مسلط بشم. بعد از تکمیل ثبتنام، کارشناسان استادبانک رزومه شما را بررسی کرده و با شما تماس خواهند گرفت. در سایت تدریس خصوصی استادبانک، اساتید با تعداد ستاره و امتیاز خود رتبهبندی میشوند و به دلیل بررسی عملکرد دائمیشان در تدریس، امتیاز آنها افزایش پیدا کرده یا کاهش مییابد.

اما کسانی که روند آموزش در یک دوره زمانی بلندمدت را قطع می کنند همیشه دچار مشکل میشوند. در کلاس های خصوصی زبان انگلیسی تنها مدرس و یک زبان آموز در کلاس حضور دارند در نتیجه توجه و میزان شنوندگی شما نسبت به زبان آموز بسیار حائز اهمیت است به دلیل اینکه زبان آموز در کلاس کسی را جز مدرس ندارد تا بتواند با او به مکالمه بپردازد در نتیجه اگر شما توجه لازم را به زبان آموز در مورد مسائل مختلف نداشته باشید زبان آموز آموزش شما را پس خواهد زد و در مقابل او نیز به آموزش شما توجه نداشته و کلاس روند مناسبی را طی نخواهد کرد. هر چند کلاس های خصوصی در زمان هایی برگزار می شود که هر دو طرف یعنی مدرس و زبان آموز شرایط مساعدی برای برگزاری کلاس را دارند اما این موضوع می تواند شرایط بهتری را برای هر دو آن ها فراهم کرده و از برگزاری کلاس در زمان های نامتعارف جلوگیری کند و یکی از مواردی که می تواند بسیار حائز اهمیت باشد بحث هزینه کلاس های خصوصی زبان انگلیسی به صورت آنلاین است که به دلیل اینکه نیاز نیست اساتید به صورت حضوری در محل کلاس حضور پیدا کنند هزینه کلاس نسبت به کلاس خصوصی حضوری زبان انگلیسی پایین تر خواهد بود که می تواند برای زبان آموز بسیار به صرفه باشد.

علاوه بر استفاده از تدریس خصوصی متوسطه اول، میتوانید برای موفقیت در آزمونهای تیزهوشان و نمونه دولتی در مقطع نهم از خدمات تدریس خصوصی تیزهوشان نهم به دهم ، تدریس خصوصی نمونه دولتی نهم به دهم و تدریس خصوصی مدارس برتر نهم به دهم استادبانک بهره ببرید. تدریس خصوصی ریاضیات دانشگاه به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای، ساده روان و مفهومی برای دانشجویان با هر سطحی از دانش ریاضی. سایت استادبانک با داشتن بهترین معلمان خصوصی ریاضی برای همه مقاطع تحصیلی آمادهی برطرف کردن این نیاز آموزشی است. با این روش، حق اساتید حرفهای گرفته شده و هم سطح با اساتیدی هستند که یا تجربهای در تدریس نداشته یا اینکه توانایی تدریس پایینی در درس ریاضی دارند. در نتیجه توصیه می شود اساتید بیشتر به این موضوعات مطرح شده توجه داشته و زبان آموزان نیز برای انتخاب اساتید با توجه به نکات گفته شده و معیارهای دیگر که مدنظر خودشان است به انتخاب بهترین استاد برای خود بپردازند. امروزه صحبت از تدریس خصوصی زبان به صورت آنلاین امری اجتناب ناپذیر بوده و تقریبا در بیشتر مواقع به گزینه اول افراد برای آموزش زبان انگلیسی بدل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید