معرفی ۱۰ استاد برتر تدریس خصوصی در سال 1400 در درس زبان و ریاضی

استادبانک با بیش از 1800 معلم خصوصی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی، تلاش کرده تا با ارزیابی دائمی اساتید و امتیاز دهی آنها بر اساس رضایت شاگرد از کلاس ، تیمی از بهترین دبیرها را در هر شهر گرد هم آورد. با برگزاری هرجلسه تلاش میکنیم تا کیفیت اساتید و رضایت شاگردان را روز به روز افزایش دهیم. استفاده از معلم خصوصی، باعث می­شود تا دانش آموز زحمت خود را برای یادگیری دروس به گردن معلم بیاندازد و کمتر تلاش کند. علاوه بر استفاده از تدریس خصوصی متوسطه اول، میتوانید برای موفقیت در آزمونهای تیزهوشان و نمونه دولتی در مقطع نهم از خدمات تدریس خصوصی تیزهوشان نهم به دهم ، تدریس خصوصی نمونه دولتی نهم به دهم و تدریس خصوصی مدارس برتر نهم به دهم استادبانک بهره ببرید. اما وقتی از کلاس آنلاین استفاده می کنید از هر جای ایران و جهان می توانید شاگرد بگیرید. با توجه به تنوع بالای اساتید ریاضی با کیفیت در سایت استادبانک، شما می توانید معلم موردنظر خود را با هر تعرفه و بودجهای برای تدریس خصوصی انتخاب نمایید. استادبانک با وجود داشتن اساتید برتر، مناسبترین نرخ کلاس خصوصی ابتدایی را برای شما والدین عزیز در نظر گرفته است.

هرچند که استادبانک در ریاضی و در همه دروس خود برترین اساتید تدریس خصوصی را دارد اما در این محتوا تنها توانستیم 5 استاد برتر ریاضی و زبان را معرفی کنیم. اساتید معرفی شده در بخش تدریس خصوصی ریاضی به صورت حضوری در تهران و به صورت تدریس خصوصی آنلاین در همه شهرها فعال هستند. ریاضی یکی از مهمترین دروس در همه مقاطع تحصیلی است که برای بسیاری از دانش آموزان چالش برانگیز بوده و یادگیری آن برای بیشتر دانش آموزان دشوار است. یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت، تقاضای زیاد برای یادگیری زبان انگلیسی در آزمون آیلتس و تافل، تمایل به یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و همچنین به دلیل نادیده گرفتن این درس در دوران تحصیل دانشآموزان و حجم کم آموزش باعث شده است به یکی از درسهای مهم و ضروری زبانآموزان و دانشآموزان تبدیل شود. این موضوع ثابت شده است که مدرس خصوصی یکی از بهترین راه های بهبود یادگیری می باشند، اما تاکنون، هزینه های آن برای بسیاری از خانواده ها غیرقابل پرداخت بوده است. تعداد 82 مجتمع آموزشی هم اکنون با استادسلام کلاس ها را برگزار می کنند، این صفحه ها را بررسی کنید: مدرسه های آنلاین در استادسلام، آموزشگاه ها در استادسلام یک صفحه اختصاصی با نام شما در دامنه خواهید داشت، دوره های شما، ساعت های برگزاری کلاس ها و رزومه کاری مجتمع شما در دسترس شماست، کلاس بسازید، دانش آموز اضافه کنید با دسترسی های مدیر و ناظم و معلم و شاگرد.

از هرکجای دنیا که هستید، تدریس خصوصی آنلاین را با کلاس آنلاین استادسلام تجربه کنید. کلاس آنلاین خصوصی (یک شاگرد) برای معلمهای استادسلام رایگان است. او میتواند به صورت آنلاین بر بستر اینترنت تدریس کند. به عنوان مثال در سایت استادبانک درخواستهای تدریس به صورت رایگان برای معلمان ارسال میشود و معلمین پس از بررسی درخواست با دانشآموز خود تماس میگیرند و در زمانِ توافقی کلاس را برگزار میکنند. شما میتوانید از طریق وب سایت و پس از بررسی و انتخاب معلم، درخواست خود را ثبت کنید. شما از یک کلاس خصوصی چه انتظاراتی دارید؟ هزینهی کلاس خصوصی زبان انگلیسی در استادبانک با توجه به اساتید و شهرهای مختلف، تقریبا از جلسهای 45 هزارتومان آغاز می شود. می تواند مفید و موثر باشد. به هر میزان در کلاس های خصوصی خودتان عالی تدریس می کنید، در جلسه اول به مراتب از آن بهتر باشید. همچنین ایشان دو بار توانستهاند استاد برتر در گروه ریاضی متوسطه اول در فصلهای مختلف شوند. خانم گلستانه از اساتید 5 ستاره زبان استادبانک هستند و توانستهاند امتیاز 5 از 5 را از این مجموعه کسب کنند. خانم نیلوفر فضلی از اساتید برتر زبان انگلیسی در استادبانک هستند که عملکرد 4.9 از 5 را از این مجموعه کسب کردهاند.

نیلوفر فضلعلی استاد 5 ستاره استادبانک میباشد که تا به اینجا 864 جلسه برگزار کرده است و شاگردانش از او رضایت خیلی بالایی داشتهاند. اگر تدریس خصوصی را به عنوان کار اول خودتان در نظر بگیرید و برای انجام آن جدی باشید درآمد بالایی خواهید داشت. بهترین حالت این است که درسی که برای آن ساخته شده اید را تدریس کنید و برای آن درس نفر اول ایران باشید. در هر صورت هدف اصلی شما باید این باشد که شاگردهای موفقی داشته باشید. میتونید توی کلاس ها و هر درسی که انتخاب کردید به رایگان شرکت کنید و در صورت ر? به مدت 6 سال سابقه تدریس در مدارس تیزهوشان دخترانه و پسرانه را دارند. این را به یاد داشته باشید که یک معلم خوب راه های موفقیت را هموارتر از هر زمان دیگری برای دانش آموز به تصویر می کشاند. درآمدی که شما کسب می کنید دقیقا متناسب است با اینکه چقدر جایگزین کردن شما سخت باشد. 3- اگر بخواهیدآدرس های شما در گوگل کروم به اشتراک گذاشته شود. اهمیت دانستن زبان انگلیسی به عنوان مهمترین زبان بین المللی بر کسی پوشیده نیست.

دیدگاهتان را بنویسید