قیمت بهترین معلمها – در منزل و آنلاین

در این تماس ویدئویی شاگرد و استاد صدا و تصویر یکدیگر را داشته و امکان پرسش و پاسخ درست مانند یک کلاس حضوری وجود دارد. امکان برگزاری کلاس های خصوصی در کرج به صورت آنلاین هم وجود دارد؟ موسسه گاما بهترین آموزشگاه زبان تهران بوده و تنها موسسه ای است که با تمامی معیار های ما تطابق دارد موسسه گاما میباشد و تنها موسسه ای می باشد که در تمامی سایت ها و منابع خبری معتبر در رنک اول بهترین موسسات زبان در کشور قرار دارد بدون شک در سال های اخیر خود را به عنوان مطرح ترین موسسه آموزشی کشور معرفی نموده است. لطفا پس از مطالعه مقاله سوالات خود را زیر همین پست مطرح نمایید و یا تجربه حضور در این موسسات را با بقیه به اشتراک بگذارید.. درصورتی که شما و دوستان تان قصد برگزاری کلاس گروهی را داشته باشید، کافی ست این موضوع را در هنگام درخواست به استاد مطرح کنید. همچنین امکان برگزار کلاس گروهی نیز وجود دارد. در بسیاری موارد عدم شناخت موسسات مربوطه که تحت عناوین مختلف ایجاد شده و در این زمینه فعالیت دارند مشکلاتی را برای زبان آموزان به وجود آورده است.

با توجه به گسترش و رشد بی رویه انواع آموزشگاه زبان و موسسات آموزش زبان انگلیسی در سطح کشور که گاه دیده می شود خروجی های مناسبی نداشته و منطبق با معیارها و استانداردهای آموزشی در این زمینه نمی باشد. بر اساس رتبه بندی های نهادهای آموزشی و وبسایت پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی کشور موسسه زبان گاما با برتری در ۳ زمینه آموزش زبان شامل انگلیسی( آیلتس )، زبان آلمانی و زبان ترکی استانبولی توانست رتبه اول را بین کل موسسات آموزش زبان کشور به خود اختصاص دهد. با بهترین اساتید و محتوای تخصصی و انحصاری برگزار می شود بنابراین علاقه مندان به یادگیری اصولی زبان از سرتاسر ایران می توانند در دوره های موسسه، شرکت نمایند. کسانی که سطح زبانی مبتدی دارند با گذراندن 4 ترم می تواننند به سطح قابل قبولی دست پیدا کنند. زیرا آراستگی تاثیر زیادی در انتقال مطالب دارند و معمولا دانشآموزان با معلمی که از لحاظ ظاهری خوب است ارتباط بهتری نسبت به معلمی که وضعیت ظاهری مناسبی ندارد برقرار میکنند.

استادبانک در حال حاضر در تمامی مناطق شهر کرج شامل غرب، شرق، جنوب و شمال شهر کرج فعال است و اساتید استادبانک در تمام نقاط کرج، تدریس خصوصی میکنند. جهت دستیابی به این مهم، از ابتدا موسسه زبان آفاق سیستم آموزشی خود را بر اساس سیستم استاندارد و شناخته شده آکادمی آکسفورد OXFORD ACADEMY کشور انگلستان تدوین نموده و از کتاب های معتبر انتشارات یورک YORK PUBLICATIONS، که برای سالیان متمادی ناشر تخصصی کتاب های آموزش زبان بوده است، بهره گرفته است. موسسه آفاق با تکیه بر سابقه ی 14 ساله ی فعالیت در سطح اول آموزش زبان کشور از یک سو و بهره گیری از اساتید مجرب، متعهد و متخصص از سوی دیگر، در این مسیر گام بر می دارد. برای آسایش و دسترسی راحت زبان آموزان، موسسه آفاق با به کارگیری متدهای آموزشی مدرن و پیشرفته در راستای ارتقای سطح دانش مردم عزیز گام بر می دارد. موسسه آموزش زبان انگلیسی آفاق AFAQ LANGUAGE CENTER فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ و با شعار ارتقای مهارت های کلیدی زبان آموزان آغاز نمود. کلاس های آموزشگاه زبان آفاق به صورت آنلاین و حضوری از سطوح پایه برای کودکان و بزرگسالان تا سطوح پیشرفته IELTS،CPE، … چرا استادبانک یکی از بهترین موسسه های تدریس خصوصی در کرج است؟

طول هر ترم 32 جلسه است و روزای زوج یا فرد، در دو جلسه برگزار می شود. طول هر ترم 16 جلسه است و در روز های زوج یا فرد برگزار می شود. بيان برتر تعهد داره كه تا روز آزمون در كنارت خواهد موند. يكي از مزيتهاي رقابتي اصلي مركز عالي آموزش زبان بيان برتر كه هيچ موسسه در ايران از اون برخوردار نيست، كتابهاي انحصاري WiKi هست كه توسط تيم هيات علمي مركز طراحي شده كه همگي تحصيلكرده كانادا و ايران هستند. بيان برتر سه شعبه در تهران و يك شعبه در لهستان داره كه مركز تحقيقات زبانيش هست. موسسه زبان آفاق، یکی از بهترین مراکز آموزش زبان در سطح تهران است و برای جذاب نمودن آموزش برای گروه های سنی خردسال و کودک، آموزش زبان انگلیسی با شعر و آموزش زبان انگلیسی همراه با بازی را در دستور کار خود قرار داده است. افرادی که بتوانند این زبان را آموزش ببینند و مانند زبان مادری خود به گفتگو و صحبت بپردازند در بسیاری از حیطه های زندگی خود اعم از تحصیلی ، شغلی ، مهاجرت بسیار موفق عمل خواهند کرد. استاد بسیار خوبی هستند روش تدریس شون به گونه ای بود که مباحث رو خیلی خوب می فهمیدم.

دیدگاهتان را بنویسید