قیمت بهترین معلمها – در منزل و آنلاین

بنابراین با وجود این چالش ها ومشکلات، انتخاب برای والدین سخت خواهد شد اگر سیستمی نباشد که بتوان از طریق آن کیفیت تدریس اساتید ریاضی را سنجید و با اطمینان از قیمت منصفانه جلسات و نحوه آموزش اساتید، معلم درخواست کرد. در فاصله 5 الی 30 دقیقه پس از ثبت درخواست از طرف شما، همکاران بخش پشتیبانی استادبانک با شما تماس گرفته و راهنمایی کامل و پیگیری لازم جهت تکمیل درخواست شما را انجام میدهند. پس از ثبت نام رایگان، اطلاعات شخصی معلم، تنها در اختیار تیم پشتیبانی استادبانک قرار میگیرد و زمانی اطلاعات تماس در اختیار شاگرد و والدینش قرار خواهد گرفت که درخواست آنها برای کلاس خصوصی استاد، ثبت شده باشد. برترینها: تدریس خصوصی ارزان، چه به صورت انفرادی و چه در گروههای کوچک، پشتیبانی آموزشی است. در تدریس خصوصی، مهارت و توانایی یادگیری دانش آموز یا دانشجو به درستی برآورد میشود و آموزشها منطبق با نیاز و توانایی وی ارتقا پیدا میکند. در واقع افرادی که از مهارت کافی در هر رشته ای برخوردار هستند، باید پس از اخذ مجوز آموزشگاه حضوری رشته خود از ارگان مربوطه، در حوزه تدریس خصوصی فعالیت خود را آغاز نمایند. از یک شغل معمولی مانند منشی دفتر گرفته تا افرادی که در سطوح بالای مدیریت هستند، آموزش زبان می تواند به آنها در پیدا کردن موقعیت شغلی بهتر یا حتی به ثبت رساندن آمار فروش بهتر کمک کند.

در نتیجه توصیه می شود اساتید بیشتر به این موضوعات مطرح شده توجه داشته و زبان آموزان نیز برای انتخاب اساتید با توجه به نکات گفته شده و معیارهای دیگر که مدنظر خودشان است به انتخاب بهترین استاد برای خود بپردازند. به طور کلی مرجع صدور مجوز با توجه به رشته یادگیرنده وزارت آموزش و پرورش، سازمان فنی و حرفه ای کشور -وزارت فرهنگ و ارشاد- وزارت علوم و تحقیقات و یا مراجع دیگر خواهد بود. و موارد دیگر را به نسبت کلاس آموزش دهد و وقت کلاس را در آن زمینه هایی که زبان آموز براحتی قادر به یادگیری و درک است تلف نکند. از همین رو، پیش از برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی، نیاز دانش آموز یا دانشجو به درستی شناسایی میشود و در ادامه استاد ساعات مورد نیاز برای آموزش را مشخص خواهد کرد. از همین رو اخیرا موج گسترده ای به منظور اخذ مجوز تدریس خصوصی به راه افتاده است. از آنجایی که روال مشخصی برای اخذ مجوز آموزشگاه حضوری وجود ندارد و این روال با توجه به رشته فرد آموزش دهنده متغیر خواهد بود، باید از افراد کاربلد و ماهر این حوزه کمک گرفته شود. و نهضت سوادآموزی با سابقه بالای 10 سال. درآمد بالای افراد فعال در این حوزه از اصلیترین عوامل این افزایش تقاضا به حساب میآید.

برای معلمین و اساتید نیز تدریس خصوصی یک راه پردرآمد به حساب میآید. بنابراین تمامی اساتید استادبانک (1 ستاره تا VIP) از نظر کیفیت تدریس مورد ارزیابی قرار گرفته و تایید شده اند. اگر یک استاد خوب دوم دبستان برای هر جلسه تدریس ریاضی پایه دوم مبلغ ۲۰۰ هزار تومان را در نظر داشته باشد، چنانچه شما به ایشان بگوئید که ۱۰ جلسه کلاس لازم دارید و تخفیف می خواهید، احتمالا هر جلسه با نرخ ۱۸۰ و یا حتی ۱۷۰ هزار تومان هم موافقت خواهد کرد. به عنوان مثال برای یادگیری درس حسابان نیاز به فهم ریاضی است و برای مطالعه درس حسابداری باید تجزیه و تحلیل را به خوبی دانست. در نتیجه تدریس خصوصی زبان در انگلیشدان، توسط اساتید بی تجربه و غیر حرفهای به هیچ عنوان میسر نمیشود. برای کلاس آنلاین استادبانک، هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و به راحتی می توانید از همه شهرهای ایران، با اساتید برتر ما، تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین را به صورت اختصاصی یا کلاس دونفره برگزار کنید. درس روانشناسی که در پایه یازدهم رشته انسانی ارائه می شود بسیاری از دانش آموزان را مجذوب خود می نماید و از همان سال تعداد کثیری از دانش آموزان رشته انسانی تصمیم می گیرند تا در آینده روانشناس شوند.

استادبانک وب سایت و اپلیکیشن تدریس خصوصی است که سال هاست فعالیتش را از داخل دانشگاه شریف شروع کرده است و موسسین آن نیز همگی از فارغ التحصیلان همین دانشگاه هستند که تلاش کرده اند با رعایت موارد زیر یک پکیج مشاوره ای رایگان برای راهنمایی در انتخاب بهترین معلم خصوصی ریاضی یا سایر دروس به شما ارائه دهند. یک راهکار بسیار عالی که وجود دارد این است که در سایت های معتبر و فوق العاده تدریس خصوصی مانند سایت معلم خصوصی ایران مدرس IranModares تبلیغ خودتان را ثبت نمائید. به این ترتیب میتوان تدریس را در سایه قوانین و کاملا رسمی پیش برد. پیشنهاد میشود به منظور پیشبرد حرفه ای کار و تبعیت از قوانین موجود، قراردادی رسمی بین طرفین منعقد شود و گستره کار و میزان حق الزحمه در قرارداد قید شود. تدریس خصوصی زبان ژاپنی با بهره مندی از بروزترین رویکردها و طبق استانداردهای بین المللی در زمینه آموزش زبان ژاپنی در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید