قیمت بهترین معلمها – در منزل و آنلاین

استادبانک سامانه درخواست معلم خصوصی است و با جمعی از بهترین معلمهای خصوصی موقعیت فوقالعادهای را برای آموزش آنلاین دانش آموزان فراهم کرده است. موسسه زبان آفاق، یکی از بهترین مراکز آموزش زبان در سطح تهران است و برای جذاب نمودن آموزش برای گروه های سنی خردسال و کودک، آموزش زبان انگلیسی با شعر و آموزش زبان انگلیسی همراه با بازی را در دستور کار خود قرار داده است. 1-اساتید : به طور کلی معیارها و ملاک هایی که موجب می شود تا این آموزشگاه ها به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در سطح کشور یا جهان شناخته شوند استفاده از تجارب اساتید برجسته و خوشنام در این زمینه می باشد. با توجه به گسترش و رشد بی رویه انواع آموزشگاه زبان و موسسات آموزش زبان انگلیسی در سطح کشور که گاه دیده می شود خروجی های مناسبی نداشته و منطبق با معیارها و استانداردهای آموزشی در این زمینه نمی باشد. لطفا پس از مطالعه مقاله سوالات خود را زیر همین پست مطرح نمایید و یا تجربه حضور در این موسسات را با بقیه به اشتراک بگذارید.. پس اگر متقاضی یادگیری این ۳ زبان هستید با مراجعه یا تماس با موسسه گاما از جزییات دوره ها مطلع شوید.

از دیگر اهداف موسسه زبان آفاق می توان به پشتیبانی، مشاوره و همراهی مستمر با والدین زبان آموزان در همه مراحل آموزشی فرزندان ایشان اشاره کرد تا از حصول نتیجه دلخواه و پیشرفت فرزندان دلبند خود اطمینان حاصل کرده و بستری امن، پویا و مؤثر را برای تمرکز بر یادگیری فراهم نمایند. با بهترین اساتید و محتوای تخصصی و انحصاری برگزار می شود بنابراین علاقه مندان به یادگیری اصولی زبان از سرتاسر ایران می توانند در دوره های موسسه، شرکت نمایند. با بیش از 70 ساعت در هفته به صورت کاملا رایگان در اختیار زبان آموزان خود قرار می دهد. استادبانک در طول چند سال فعالیت در زمینهی تدریس خصوصی، افتخار برگزاری کلاس با بیش از 14هزار شاگرد را دارد. بیش از 14هزار شاگرد موفق: استادبانک در طول چند سال فعالیت در زمینه تدریس خصوصی افتخار برگزاری کلاس با بیش از 14 هزار شاگرد را داشته است. نحوه برگزاری کلاس با معلم خصوصی ریاضی چگونه است؟ از مواردی که باعث می شود زبان آموزان ترجیح دهند تا در کلاس زبان آنلاین شرکت کنند ، هزینه کلاس، مسئله رفت و آمد، زمان برگزاری کلاس و مواردی دیگر است.

حتی دانش آموزانی که در سطح متوسط یا قوی قرار دارند می توانند با شرکت در این کلاس ها ، با روش ها و نکات تست زنی برای شرکت در انواع آزمون های ارتقاء تحصیلی مانند آزمون تیزهوشان ، نمونه دولتی ، المپیاد ، کنکور سراسری و … کلاس های آموزشگاه زبان آفاق به صورت آنلاین و حضوری از سطوح پایه برای کودکان و بزرگسالان تا سطوح پیشرفته IELTS،CPE، … موسسه زبان ایران اروپا در سال 1388 تاسیس شد و دررده های سنی متفاوت در زمینه مکالمه و زبان انگلیسی ، وآمادگی امتحانات بین المللی به صورت گروهی ،نیمه گروهی و خصوصی دوره های خود را برگزار می کند.این موسسه با 15 عنوان کلاس جانبی مثل گوش کردن به موسیقی،کلاس های گرامر، کلاس های استند آپ کمدی و… استادبانک با نمایش رزومهی تحصیلی و تدریس اساتید، با فعالکردن بخش نظرسنجی از شاگردان هر استاد، با بارگذاری ویدئوهای تدریس معلمهای خود، با دستهبندی اساتید براساس جنسیت، منطقه محل سکونت، براساس فاکتور هزینه تدریس خصوصی و همچنین امتیاز و ستارهای که معلم دارد، به شما این اختیار را داده است که براساس هر کدام از این معیارها، حق انتخاب داشته باشید و نزدیکترین معلم خصوصی به معیار خود را انتخاب نمایید. در صورت رضایت از شیوه تدریس، استاد مجوز فعالیت در استادبانک را دریافت میکند.

استاد بسیار خوبی هستند روش تدریس شون به گونه ای بود که مباحث رو خیلی خوب می فهمیدم. واقعا راضی بودم و نتیجه هم عالی بود. حالا اگر دوست داشته باشي كه آيلتس هم بگيري كافيه براي گرفتن آيلتس 7 يا بالاتر، در تكدوره ساميت (نه مثل موسساتي كه كلي Pre IELTS دارند كه خستهت ميكنند) شركت كني و به هدفت برسي. هرساله در ایام امتحانات دانشآموزان زیادی از مقاطع مختلف دوست دارند در کلاس تقویتی ریاضی شرکت کنند تا در امتحانات نمرات بالاتری کسب کنند. بعد از پایان هر جلسه، نظر و امتیاز شاگرد در خصوص کلاس برگزار شده به طور دقیق توسط تیم پشتیبانی استادبانک در پروفایل استاد ثبت میشود. همچنین کلاس های خصوصی به طور کلی در منزل شاگرد برگزار میشود. اگر تاکنون تجربه برگزاری کلاس آنلاین نداشته اید این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که استاد شما پیش از جلسه تمامی موارد لازم برای برگزاری یک کلاس آنلاین باکیفیت و مفید را به شما توضیح خواهند داد. دقت کنید، امکان برگزاری کلاس های خصوصی تمامی درس ها به صورت آنلاین هم وجود دارد. در کلاس های خصوصی آلپیدا ما به شما برنامه و جدول زمانبندی مطالعه میدهیم و با توجه به تلاش شما و تکرار موضوعات، مطمئنا در زمانی کوتاه به نتیجه خواهید رسید.

دیدگاهتان را بنویسید