قیمت بهترین معلمها – در منزل و آنلاین

بنابراین شما در استادبانک بدون هیچ محدودیتی میتوانید با بهترین معلم خصوصی برای درس و مقطع مورد نیاز خود کلاس داشته باشید. حالا هر دو وارد کلاس آنلاین می شوید و می توانید همین حالا استاد رو ببینید و صدایش را بشنوید تا به شما درس دهد. از هرکجای دنیا که هستید، تدریس خصوصی آنلاین را با کلاس آنلاین استادسلام تجربه کنید. ایشان کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه علامه طباطبایی را دارند و توانسته مدرک آیلتس آکادمیک با نمره 7.5 از این آزمون را کسب کنند. حمایت شده توسط پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف و مستقر در مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف. کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه علوم تحقیقات را دارند و به مدت 6 سال در مدرسه دو زبانه بادبادک و آکادمی بین المللی سیمیا تدریس داشته و در این زمینه در شرکتهای مختلف فعالیت داشتهاند. تا علاوه بر آشنایی با بهترین معلم خصوصی زبان و بهترین معلم خصوصی ریاضی، لیستی از اساتید برتر تدریس خصوصی خصوصی این دو درس را در اختیار داشته باشید. یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت، تقاضای زیاد برای یادگیری زبان انگلیسی در آزمون آیلتس و تافل، تمایل به یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و همچنین به دلیل نادیده گرفتن این درس در دوران تحصیل دانشآموزان و حجم کم آموزش باعث شده است به یکی از درسهای مهم و ضروری زبانآموزان و دانشآموزان تبدیل شود.

حتما تا امروز متوجه این اخلاق فرزند خود شده­اید که برای جبران هر نمره یا رتبه پایین، فورا تقاضای شرکت در کلاس­های آموزشی را دارد. بنابراین اهمیت ریاضی نه تنها کمتر از درسهایی مثل زبان نیست بلکه به مراتب بیشتر و مهمتر از هر درسی برای دانش آموز است. مهم نیست کجا هستید، اگر احتیاج به یک مدرس خصوصی دارید آقا اجازه بهترینها را به شما پیشنهاد خواهد کرد. حتی اگر دانشآموز یا پدر و مادر دانشآموزی دبستانی هستید، تدریس خصوصی ابتدایی برای آموزش و قوی کردن پایه درسی دانشآموزان یک راهکار عالی و بهینه محسوب میشود. درآمدی که شما کسب می کنید دقیقا متناسب است با اینکه چقدر جایگزین کردن شما سخت باشد. برای یادگیری هر درسی یا مهارتی و یا رفع اشکال معلم نیاز دارید نام آن رشته و یا ورزش و یا هنر و یا مهارت را در صفحه اول سایت جستجو کنید و معلم ها را ببینید با معلم ستاره دار می توانید مستقیم تماس بگیرید و برای معلم های دیگر در صفحه خودش دکمه “درخواست کلاس با ایشان” را کلیک کنید، همچنین می توانید از بالای صفحه روی رزرو معلم خصوصی بزنید و مسیرش را پیش روید تا ما به شما معلم معرفی کنیم و شماره را بفرستیم.

باید قیمت کلاس های خصوصی را مناسب انتخاب کنید. اگر شما یک دبیر زیست کنکور فوق العاده و تراز اول کشور باشید برای کلاس های شما صف خواهند بست و قیمت کلاس ها را خودتان تعیین می کنید. در کلاس آنلاین استاد سلام همه آنچه که در یک کلاس آنلاین عالی به آن احتیاج دارید، مهیاست. به عنوان مثال در سایت استادبانک درخواستهای تدریس به صورت رایگان برای معلمان ارسال میشود و معلمین پس از بررسی درخواست با دانشآموز خود تماس میگیرند و در زمانِ توافقی کلاس را برگزار میکنند. زیرا اگر معلمی توانایی تدریس نداشته باشد، به هیچ عنوان نمیتواند با استادبانک همکاری کند. اگر خودتان در کنکور موفق بوده اید و مثلا زیست کنکور را بالا زده اید، به عنوان معلم خصوصی زیست کنکور می توانید بسیار درآمد خوبی کسب کنید. 703 جلسه موفق در استادبانک داشته و 3 بار استاد برتر در گروه زبان انگلیسی در فصلهای مختلف شدهاند.

همچنین ایشان دو بار توانستهاند استاد برتر در گروه ریاضی متوسطه اول در فصلهای مختلف شوند. استاد فریده صفدری در گروههای درسی «ابتدایی»، «ریاضی متوسطه اول»، «ریاضی دبیرستان و کنکور»، «دانشگاهی» و «نرمافزارها» تدریس خصوصی میکند. از آنجایی که اساتید برگزیده و توانمند سابقه کار درخشانی دارند به خوبی می دانند چگونه بر اساس توانمندی دانش آموز به مشکلات درسی آن ها خاتمه دهند. کارشناسان استادبانک برای پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما عزیزان از ۹ صبح تا ۱۱ شب در دسترس هستند. اساتید پس از ارزیابیهای دقیق، وارد آکادمی استادبانک میشوند و در این آکادمی آموزشهای لازم به آنها داده میشود. تدریس خصوصی زبانهای خارجی طیف گستردهای از مهارتها را لازم دارد اما آموزش به کودکان باید با بازی، سرگرمی، شعر، موسیقی و داستان همراه شود تا کودکان لذت یادگیری زبان را بچشند وعلاقهمند شوند. سرویس امتیازدهی استادبانک که میزان دستمزد معلمان را تعیین میکند، از این قرار است: رزومه، سوابق تحصیلی و کاری، توانمندیها و دورههای گذرانده شده شما توسط داروران استادبانک مورد بررسی قرار میگیرد و با توجه به آنها، شما در یکی از سطوح یک تا پنج ستاره قرار میگیرید. در این تماس ویدئویی شاگرد و استاد صدا و تصویر یکدیگر را داشته و امکان پرسش و پاسخ درست مانند یک کلاس حضوری وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید