شماره مستقیم معلم در ایران مدرس

3. نظارت و ارزیابی دائمی عملکرد مدرسین خود، تا به شما این اطمینان را بدهند که می توانید بهترین نتیجه را از معلمی که به شما معرفی شده است داشته باشید. استادبانک به دلیل بررسی و نظارت دائمی اساتید خود در جلسات تدریس خصوصیشان، به یکی از برترین موسسات تدریس خصوصی تبدیل شده است. یعنی اگر شما معلم خصوصی به صورت آزاد و از طریق معرفی دوستان یا سایتهای آگهی درخواست دهید، هزینه و نرخ ثابتی ندارد زیرا هر معلمی با توجه به میزان مشهور بودن و حرفهای بودن خود، قیمتها را تعیین میکند. یکی از عواملی که تعیین کننده قیمتها در استادبانک بوده، درخواست معلم خصوصی شما براساس نوع درس است. بنابراین آموزش زبان یا حضور در آموزشگاه زبان این فرصت را به ما میدهد که با مفاهیم معمولی و رایج در جامعه آشنا باشیم و از آنها برای استفاده از فناوریهای جدید کمک بگیریم. تعداد 82 مجتمع آموزشی هم اکنون با استادسلام کلاس ها را برگزار می کنند، این صفحه ها را بررسی کنید: مدرسه های آنلاین در استادسلام، آموزشگاه ها در استادسلام یک صفحه اختصاصی با نام شما در دامنه خواهید داشت، دوره های شما، ساعت های برگزاری کلاس ها و رزومه کاری مجتمع شما در دسترس شماست، کلاس بسازید، دانش آموز اضافه کنید با دسترسی های مدیر و ناظم و معلم و شاگرد.

یک معلم یا آموزگار ناشی پس از طرح سوال به جای این که برای پاسخ دانش آموز به سوالات صبر کند صحبت می کند. مویر مدیر کارآموزی سی جانسون بر این عقیده است 10 ثانیه باید صبر کنید. او بر این عقیده است که احساسات مردم بسیار مهم است همچنین او بر این عقیده است که مدرس یا مدیر باید بداند چه چیزی مردم را نا امید می کند و چه چیزهایی به آن ها احساسات خوبی می دهد. مدیر عامل پپسی هم بر این عقیده است که تقلید کار درستی نیست و لازم است شنونده خوبی باشید. یعنی یک مدیر موفق بر این عقیده است که به جای آن که به مردم بگوید به چه چیزی فکر کنند به آن ها یاد می دهد چطور به تنهایی فکر کنند. همچنین این استاد جراحی بر این عقیده است که می خواهم مشاهده نمایم که رزیدنت چطور اطلاعات را کنار هم قرار می دهد و فکرش را منسجم می کند همچنن بر این عقیده است که جراحی یک عمل پیچیده است و لازم است افکار شما با دیگر پزشکان متفاوت باشد زیرا این عمل باید دقیق باشد همچنین باید تعیین کنیم کدام رگ ها مهم است و کدام مهم نیست. باید توجه داشته باشید اگر با افرادی تعامل دارید که قبل از اقدام به عمل منتظر شما هستند تا نظر دهید بازنده خواهید بود.

در یک تدریس خصوصی خوب باید توجه کنید که تعامل و ایجاد رقابت سالم می تواند بسیار موثر عمل کند. در استادبانک هم از نظر استاد و هم از نظر نوع تدریس، تنوع زیاد است و شما میتوانید مطابق شرایط و علاقهی خود کلاس خصوصی حضوری و یا آنلاین را انتخاب کنید. امتیاز دهی بر اساس نظر شاگردان: بعد از هر جلسه، نظر و امتیاز شاگرد در خصوص کلاس برگزار شده به طور دقیق توسط تیم پشتیبانی استادبانک در پروفایل استاد ثبت میشود. نوئل تیشی یکی از اساتید موفق کسب و کار میشیگان و نویسنده کتاب تدبیر مدیریت عقیده دارد مدیران می توانند بخش قابل ارائه ای از دیدگاهشان ارائه دهند. یکی از اساتید دبیرستان میرکاستا بر این عقیده است باید از کتب درسی برای دانش آموزان سوال مطرح کنید و می گوید هر کس بخواهد به سوالات پاسخ دهد لازم است ابتدا به نفر قبلی پاسخ دهد. یکی از اساتید آموزش جراحی قلب عقیده دارد که رزیدنت ها را به جای خود باید بگذاریم و جای خود را با آن ها عوض کنیم.

تلاش ما بر این است که گرامر را از دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی خود حذف کرده و بجای کتاب از متریال های ذیگر مانند مجله،فیلم و موزیک استفاده کنیم که در زیر به ضورت مختصر به توضیح آن می پردازیم. یکی از ویرستاران با سابقه موسسه تحقیقات فیلادلفیا و نیویورک تایمز که در دانشگاه مریلند واقع در کالج پارک روزنامه نگاری تدریس می کند بر این عقیده است که اگر تصمیم دارید یک گروه مردمی داشته باشید که آنچه را شما می خواهید می دانند همچنین به اندازه کافی احساس آزادی کنند و خودشان هر روز مسائل را تجزیه و تحلیل کنند لازم است بدانید در چه زمانی آن ها را رها کنید تا به شما وابستگی نداشته باشند. در واقع بعد از اینکه درخواست تان را ثبت می کنید، کارشناسان استادبانک در کمتر از چند دقیقه با شما تماس می گیرند و به شما مشاوره رایگان می دهند تا بتوانید بهترین مدرس را مطابق خواسته و نیازتان انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید