تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران

یکی از افراد متخصص در حوزه تدریس، میگوید: «تدریس در مورد معلم نیست، بلکه به دانش آموز مربوط میشود.» باید با درک بهترین روش برای حمایت از نیازهای فردی، اهداف و شرایط آن فرد خاص شروع شود. آزمونهای شبیهسازی در طول دوره، مدرس را از پیشرفت زبانآموز مطلع میکند و سپس در جلسات آسیبشناسی برنامه درسی زبانآموز با توجه به تواناییها و نیازهای او بهروز میشود. توصیه میشود مدارس و آموزشگاههایی که قبلا در آن تدریس کرده است را نیز بررسی کنید، زیرا معمولا آموزشگاههای موفق معلمان نمونه و خوب انتخاب میکنند و سنجشهای دقیقی انجام میدهند تا بتوانند بهترین اساتید را جذب کنند. وظیفه یک مدرس تدریس خصوصی این است که به مردم آموزش دهد چگونه فکر کنند. موسسسه گات همچنین آموزش زبان آلمانی کاربردی مکالمه و گرامر براساس متد اصلی سفارت آلمان از سطح A1 تا c2 تدریس می کند.این موسسه کلاس های آلمانی خود را بصورت دوره های ترمیک گروهی، دوره های فشرده و نیمه فشرده، تدریس خصوصی، دوره های گروهی و خصوصی بصورت آنلاین برگزارمی کند.در صورتی که زمان شما کمتر ا یک سال باشد با شرکت در دوره های فشرده(vip) سه جلسه سه ساعته در هفته به سطح b2 برسید. دوره آموزش های انگلیسی خود را بصورت ترمیک و برای سطح مبتدی ومتوسط در 18 ترم با سری کتاب های Top Notch و دوره تخصصی و پیشرفته خود را در 10 ترم با سری کتاب های Summit آموزش می دهد.

اگر تابحال در دوره های عمومی و یا حتی اختصاصی یک آموزشگاه شرکت کرده باشید، حتما دیده اید که احتمالا در هر ترم آن، بخشی از یک کتاب استفاده میشود و سالها طول خواهد کشید تا بتوانید چند تا از منابع درسی اکادمیک را به اتمام برسانید. مجموعه مشاورین اندیشه آسیا با کمک کارشناسان حرفه ای خود به شما کمک میکند تا بتوانید در زمانی کوتاه از ارگان مربوط به حوزه تخصصی خود مجوز بگیرید. در واقع در این کلاس ها معلم خصوصی خودش را با شاگرد هماهنگ می کند و مطالب را به گونه ای ارائه می نماید که از مفید بودن آن مطمئن باشد. وجه تمایز دوره های آکادمی آنلاین زبان دوره های مشابه سایر موسسات برگزاری جلسات پشتیبانی و مشاوره فردی دز طول ترم علاوه بر جلسات آموزشی میباشد و این امکان را به شما می دهد که بنوانید نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی و با ارائه راهکارهای فردی توسط تیم پشتیبان دوره آموزشی سودمد با سطح یادگیری بالا را تجربه کنید. سیستم آموزش و آزمون های پایان ترم آکادمی آنلاین زبان مهارت محور بوده و از همان ترم اول شما را با بستر و سبک و سیاق آزمون های بین المللی آشنا می کند.

آموزش در آکادمی اکسیر فرد محور نبوده و اساتید آیلتس، سیستم جامع و یکپارچه ی “اکسیر آیلتس” را اجرا می کنند. پس از برگزاری جلسه، همکاران ما با شما تماس میگیرند تا کیفیت کلاس خصوصی و تدریس استاد را ارزیابی کنند و نظر شما را در مورد تدریس خصوصی زبان انگلیسی استاد مورد نظر، جویا شوند. تمامی دوره های آموزشی در آموزشگاه زبان های خارجی پردیسان به صورت حضوری و غیرحضوری صورت می پذیرد؛آموزش غیر حضوری به این صورت است که شما پس از ثبت نام به صورت تلفنی در آموزشگاه پردیسان از طریق نرم افزارهای ارتباطی، فراگیری زبان مورد نظر خود را آغاز می نمایید. قطعا اکسیر، تنها مرکز آموزشی می باشد که با ترکیب چندین عنصر، کیفیت آموزش را پس از دهه ها در ایران بالا برده است؛ اکسیر یعنی ترکیب عشق، هنر و آموزش. آکادمی زبان اکسیر، با شعارِ “یک سبکِ زندگی”، عمیقا بر کیفیت آموزشی و برنامه ریزی برای دستیابی به اهداف تمرکز کرده و باور دارد موفقیت، به جز با ایجاد یک سبک زندگی اصولی امکان پذیر نمی باشد. زبان آموزانی که دارای گوشی های اندروید می باشند میتوانند اپلیکیشن اختصاصی iZaban را از کافه بازار نصب و متقاضیان دارای گوشی ios اپلیکیشن را از سیب اپ تهیه و نصب نمایند همچنین زبان آموزانی که به هر دلیل امکان نصب و دسترسی به اپلیکیشن را ندارند و یا از کامپیوتر و لپ تاپ برای استفاده از کلاسهای آموزش آنلاین زبان بهره می گیرند از طریق لینک و نشانی سایت میتوانند از این دوره های آنلاین بهره بگیرند.

اکسیر آیلتس IELTS Elixir، چکیده ی ده ها کتاب، جزوه و مجموعه آموزشی به علاوه سال ها تفکر، تجربه و تحقیق آموزشی است که به سادگی نوشیدن، کمک می کند متقاضیان آیلتس بر این آزمون چیره شوند. برگزاری آزمون های دوره ای و منظم در زمینه آیلتس توانسته است نام این موسسه را بر سر زبان ها بیندازد. معلم خصوصی بر خلاف آن چه که تصور می کنید با مقرون به صرفه ترین قیمت ها در منزل شما حضور پیدا می کند. درواقع تمامی اساتید 1 ستاره تا VIP که در لیست درس ها مشاهده میکنید، کاملا ارزیابی شده و مورد تایید استادبانک هستند. دسکتتاپ شما به اشتراک گذاشته میشود.تصویری که در صفحه کلاس آنلاین مشاهده میکنید مجموعه ای از پنجره هاست، نگران نباشید مانند آینه در آینه است و حالا مرورگر خود را با دکمه مینیمایز در بالای آن پایین بیاورید تا صفحه دسکتاپ شما و یا نرم افزاری که باز است،نمایش داده شود و شاگردان ببینند. بهترین راهکار برای اطلاع از قیمت کلاسهای تدریس خصوصی و هزینه تدریس خصوصی ابتدایی این است که لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش دروس ابتدایی را مشاهده نموده و ببینید که هر مدرس برای کلاسهای خصوصی چه هزینه ای را درخواست کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید