تدریس خصوصی تمام پایههای تحصیلی با ویدیوها و کتابهای کمک درسی

ما در پیرو ضرب المثل زیبای ” لقمان را گفتند ادب از که آموختی گفت از بی ادبان هر چه از ایشان در نظرم ناپسند آمد از فعل آن پرهیز کردم ” تصمیم گرفتیم هر آنچه که در تدریس خصوصی از نظر ما ناپسند است را در مدرسانه انجام ندهیم و هدف ما این شد که تک تک دانش آموزان را پیگیری کنیم ، با معلمان و پرسنل منظم و پیگیر همکاری کنیم ، از دبیرانی که در سبک آموزش مفهومی ریاضی تدریس می کنند استفاده کنیم ، والدین را در تصمیم گیری آزاد بگذاریم و در هیچ موردی آنها را تحت فشار قرار ندهیم ، قیمت های تدریس خصوصی در منزل را با توجه به محله زندگی والدین تغییر ندهیم ، ایاب و ذهاب برای مراجعه به منزل دانش آموز دریافت نکنیم ، از دبیران برای همکاری با مدرسانه مبلغی دریافت نکنیم ، فقط در آموزش تخصصی ریاضی متمرکز باشیم ، ریاضی را مفهومی آموزش دهیم ، به آینده دانش آموز فکر کنیم و نه فقط به نمره شب امتحان و در آموزش خلاق باشیم و همیشه برای مخاطبانمان نوآوری داشته باشیم.

در دوره های آموزشگاه زبان سخن برتر شما در ابتدای دوره هیچ مبلغی را پرداخت نمی کنید. از دیگر دوره های آموزش زبان انگلیسی سخن برتر کلاس مکالمه زبان انگلیسی و دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی می باشد. معلم خصوصی باید روی درسی که تدریس میکند مسلط باشد، به آن درس علاقهی کافی داشته باشد و علاوه بر درسی که تدریس میکند، در رشتههای دیگر نیز تا حدودی شناخت داشته باشد. دسکتتاپ شما به اشتراک گذاشته میشود.تصویری که در صفحه کلاس آنلاین مشاهده میکنید مجموعه ای از پنجره هاست، نگران نباشید مانند آینه در آینه است و حالا مرورگر خود را با دکمه مینیمایز در بالای آن پایین بیاورید تا صفحه دسکتاپ شما و یا نرم افزاری که باز است،نمایش داده شود و شاگردان ببینند. تلاش ما بر این است که گرامر را از دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی خود حذف کرده و بجای کتاب از متریال های ذیگر مانند مجله،فیلم و موزیک استفاده کنیم که در زیر به ضورت مختصر به توضیح آن می پردازیم. زبان انگلیسی یک زبان هندو اروپایی مانند فارسی است، گرچه شباهت چندانی به زبان فارسی ندارد. زبان انگلیسی به عنوان زبان مادری در کشورهای انگلستان، آمریکا، کانادا، استرالیا، ایرلند، نیوزلند، آفریقای جنوبی شناخته می شود گه جمعیت آن ها حدود 400 میلیون نفر می باشد.

زبان اسپانیایی: زبان اسپانیایی سومین زبان دنیا از لحاظ جمعیت است که آن را به عنوان زبان مادری خود می شناسند. همانطور که گفته شد برای تمامی اساتید نرخ درخواستی ایشان هم ذکر شده است. علاوه بر پوششدهی دروس مقاطع مختلف تحصیلی، استادبانک برای دانشجویان مقطع کارشناسی نیز با بهترین اساتید در زمینه تدریس خصوصی کنکور ارشد همکاری میکند. در آموزشگاه زبان انگلیسی سخن برتر، ما با استفاده از اساتید مجرب در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و همین طور با استفاده از جدیدترین متدهای روز در زمینه آموزش زبان انگلیسی و تمرکز بر روی مکالمه به تدریس زبان انگلیسی می پردازیم. باید خاطر نشان کرد که استادبانک بصورت تخصصی در حال فعالیت و همکاری با بهترین اساتید در زمینه تدریس خصوصی در تهران ، تدریس خصوصی در اصفهان ، تدریس خصوصی در شیراز ، تدریس خصوصی در مشهد ، تدریس خصوصی در تبریز ، تدریس خصوصی در کرج و سایر کلان شهرها میباشد. زبان روسی یکی از سخت ترین زبان های دنیا برای یادگیری است و حتی کاراکترهای آن با زبان های لاتین متفاوت است که سختی آن را دو چندان می کند. زبان روسی: زبان روسی به علت نزدیکی ایران به کشور روسیه و روابط زیاد تجاری و سیاسی این دو کشور بسیار مورد علاقع زبان آموزان بوده است.

گذراندن کلاس با شوخی و خنده زیاد مناسب نیست و قطعا شاگردان کلاس شما را جدی نمیگیرند. نه آنقدر قیمت کلاس ها را کم انتخاب کنید که حتی با وجود جذب شاگردهای زیاد درآمد قابل توجهی نداشته باشید و نه آنقدر قیمت کلاس ها را بالا انتخاب کنید که جذب شاگرد سخت شود. گزینه بسیار خوبی که برای پول ساختن از این کار وجود دارد این است که دروس کنکوری را تدریس کنید. در این بخش برای تدریس خصوصی ریاضی اول ابتدایی تا ریاضی کنکور سراسری، معلم خصوصی وجود دارد که به دو شیوه حضوری و آنلاین، آماده آموزش به دانشآموزان هستند. استادبانک دوره هایی تحت عنوان دوره ی اخلاق حرفه ایبرگزار می کند؛ با گذراندن این آموزشها نگرانی شما از بابت اینکه چگونه باید یک معلم خصوصی خوب باشید برای همیشه برطرف خواهد شد. به گزارش گروه بازار خبرگزاری آنا، در حال حاضر یکی از بهترین روش ها برای آموزش دادن دروس مختلف به کودکان و دانش آموزان مقطع ابتدایی استفاده از کلاس های تدریس خصوصی و تجربه معلم های خصوصی با سواد و خوب است. یکی از بهترین سریال ها برای یادگیری زبان انگلیسی سریال Friends می باشد. ما با استفاده از مدرسین زبان با تجربه و Native شما را در این امر یاری خواهیم نمود.

دیدگاهتان را بنویسید