تدریس خصوصی – انتخاب برترین معلم خصوصی

مینا ابراهیمی استاد 4 ستاره استادبانک میباشد که تا به اینجا 515 جلسه برگزار کرده است و شاگردانش از او رضایت خیلی بالایی داشتهاند. نیلوفر فضلعلی استاد 5 ستاره استادبانک میباشد که تا به اینجا 864 جلسه برگزار کرده است و شاگردانش از او رضایت خیلی بالایی داشتهاند. در استادبانک علاوه بر تدریس خصوصی حضوری در منزل، کلاسهای آنلاین نیز برگزار میشود. کلاس خصوصی ریاضی استادبانک به چه صورت برگزار میشود؟ میخواهم شاگردانم قبل از من در کلاس آنلاین وارد نشوند، چه کنم؟ شاگردم در ترکیه، لهستان، یا سوئد است و نمیتواند به آدرس کلاس آنلاین وصل شود، چه باید کرد؟ نحوه تدریس شما مهم است دانش آموز محور است یا درس محور. معلم خصوصی این مهم را برای دانش آموز شما فراهم می آورد که بر اساس توانمندی او کلاس درس را برگزار کند. از همین رو بدون اینکه وقت زیادی را از دانش آموز بگیرد و هزینه های مالی شما را بالا ببرد شروع به آموزش می کند.

واقعا در طی جلسات زیادی که با ایشون داشتیم زحمت خودشونو کشیدند و به دختر من خیلی کمک کردند. به دلیل نرمافزار فوقالعاده ساده، کاربردی و پیشرفته استادبانک،دو شیوه تدریس خصوصی ریاضی به صورت آنلاین با تدریس خصوصی ریاضی حضوری اساتید استادبانک، از نظر محتوایی، انتقال کامل و دقیق مفاهیم و کیفیت هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. هیچ منبعی کامل نیست: پس بهتر است همهی تخم مرغهایتان را درسبد یک کتاب یا یک منبع خاص نگذارید. فقط ادوبی کانکت اپلیکیشن میخواهد، برای کلاس پیش فرض استادسلام، با مرورگر کروم به راحتی میتوانید متصل شوید احتیاجی به نصب هیچ چیزی نیست. استاد رستمی جزو اساتید برتر استادبانک هستند که به راحتی تونستند با فرزند من ارتباط برقرار کنند. بنابراین دانشجویان عزیز میتوانند تنها با چند کلیک ساده با بهترین اساتید کشور ارتباط برقرار کنند و به صورت حضوری یا آنلاین ، دروس را فرا بگیرند. تسلط استاد به این شیوهها و پیشنهاد بهترین گزینه به شما، نشان دهندهی تسلط مدرس به موضوع است. مدرس با تجربه به خوبی می داند که پس از هر دوره آموزش نیاز به حل مسئله است و این امر هر چقدر بیشتر دنبال شود دانش آموز با ثبات فکر قوی تری رو به جلو حرکت می کند.

معلم خصوصی به شما کمک می کند صفر تا صد مشکلات درسی خود را برطرف کنید. میتوانید فایل درسی را آپلود کنید و یا با اشتراک دسکتاپ نمایش دهید. حتما قبل از شروع کلاس، سناریوی از پیش تعیین شده داشته باشید تا بتوانید کلاس را به خوبی مدیریت کنید، فایلهای لازم را از قبل، در کلاس، آپلود کنید، از حجم مناسب آن طبق اصول بالا مطمئن شوید، فایل می تواند پی دی اف pdf یا پاور پوینت PPT باشد و فقط در کلاس آنها را پخش کنید، حواستان به سوالات بچهها که در چت سمت راست پایین نمایش داده میشود باشد، اگر کسی دست جلوی نامش افتاده، میتوانید روی میکروفون جلوی نام او کلیک کنید تا بتواند صحبت کند. نرم افزارهایی هم هست که با کمک آنها میشود فرمول نویسی کرد. میخواهم دانشآموزان قبل از معلم به کلاس آنلاین وارد نشوند، آیا امکان پذیر هست؟ برخی از دانش آموزان به خاطر مشکلات درسی نیاز به مدرسی با سابقه دارند و برخی از دانش آموختگان با کمک گرفتن از یک معلم با تجربه می توانند نقاط قوت خود را تقویت کنند. درسی که تدریس میکنید نیاز به تعامل دانش آموزان دارد یا به صورت تک بعدی است ابتدا شما تدریس میکنید و نیازی به تعامل شاگردان در لحظه تدریس وجود ندارد.

در این شرایط، هر دانشآموز ممکن است در یادگیری بعضی دروس با مشکلاتی روبهرو گردد که وجود همین مشکلات باعث کاهش حس اعتماد به نفس کودک میشود. همکاران ما دورههای ثبت شده را بررسی و تایید یا رد میکنند، دوره تایید شده شما به شاگردان در بخش دورهها نمایش داده میشود . زبان انگلیسی یک زبان پویا و منعطف محسوب میشود و شیوههای آموزشی متفاوتی دارد. در این وب سایت، علاوه بر تدریس خصوصی مدرسین زیادی برای دروس تدریسی خودشان جزوات آموزشی و کنکوری درج نموده اند. اما پیشنهاد ما به شما این است که جهت مدیریت و کنترل بهتر کلاس، تعداد زیادی شاگرد به طور مثال بیشتر از 30 نفر را وارد نکنید. معلم در کوتاه ترین زمان ممکن به این امر دست پیدا می کند که دانش آموز پیش رو باهوش است یا از ضریب هوشی پائینی برخوردار است. این امر تنها به دلیل سابقه کار مدرس است برای شما فراهم می شود و خود سبب ارائه راهکارهای اصولی و کاربردی نیز می گردد و دانش آموز را برای مطالعه مشتاق تر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید