به شاگردهای خودتان مشاوره بدهید

اگر دوست داري ميتوني یک جلسه بصورت آزمایشی و کاملا رایگان در دوره های ترمیکشون شرکت کنی و در صورت رضایت کامل از کیفیت برگزاری جلسات ثبت نامت رو تکمیل کنی. وجه تمایز دوره های آکادمی آنلاین زبان دوره های مشابه سایر موسسات برگزاری جلسات پشتیبانی و مشاوره فردی دز طول ترم علاوه بر جلسات آموزشی میباشد و این امکان را به شما می دهد که بنوانید نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی و با ارائه راهکارهای فردی توسط تیم پشتیبان دوره آموزشی سودمد با سطح یادگیری بالا را تجربه کنید. امروز، تیم آموزشگاه زبان اکسیر درحال ایجاد فرهنگی درست برای حضور، زندگی و تحصیل در فضایی آکادمی با قدم اول، یعنی موفقیت در آزمون های آکادمیک مثل آیلتس می باشد. قطعا اکسیر، تنها مرکز آموزشی می باشد که با ترکیب چندین عنصر، کیفیت آموزش را پس از دهه ها در ایران بالا برده است؛ اکسیر یعنی ترکیب عشق، هنر و آموزش. یعنی یک مدیر موفق بر این عقیده است که به جای آن که به مردم بگوید به چه چیزی فکر کنند به آن ها یاد می دهد چطور به تنهایی فکر کنند.

ECCS یک سیستم آموزشی حمایتی است که در آن با آموزش، نظارت و ارزیابی مستمر، نقاط ضعف و قوت زبانآموز بررسی و برنامه درسی اختصاصی برای هر زبانآموز طراحی میشود. سیستم آموزشی ECCS با رصد کردن دائمی وضعیت زبانآموز این امکان را به گلوکال کالج میدهد که افزایش نیمنمرهای را در هر ترم از این دوره تضمین کند. شما می توانید در دوره آنلاین IELTS و دیگر دوره های آنلاین تلکس شرکت کنید و از پشتیبانی بی قید و شرط و بینظیر اکسیر لذت ببرید. پیشنهاد ما این است که با مجلات مربوط به رشته خودتان یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید تا هم به آن علاقه داشته باشید و هم اینکه مطالب جدیدی در مورد رشته خود بیاموزید. موسسسه گات همچنین آموزش زبان آلمانی کاربردی مکالمه و گرامر براساس متد اصلی سفارت آلمان از سطح A1 تا c2 تدریس می کند.این موسسه کلاس های آلمانی خود را بصورت دوره های ترمیک گروهی، دوره های فشرده و نیمه فشرده، تدریس خصوصی، دوره های گروهی و خصوصی بصورت آنلاین برگزارمی کند.در صورتی که زمان شما کمتر ا یک سال باشد با شرکت در دوره های فشرده(vip) سه جلسه سه ساعته در هفته به سطح b2 برسید.

زبان آموزانی که دارای گوشی های اندروید می باشند میتوانند اپلیکیشن اختصاصی iZaban را از کافه بازار نصب و متقاضیان دارای گوشی ios اپلیکیشن را از سیب اپ تهیه و نصب نمایند همچنین زبان آموزانی که به هر دلیل امکان نصب و دسترسی به اپلیکیشن را ندارند و یا از کامپیوتر و لپ تاپ برای استفاده از کلاسهای آموزش آنلاین زبان بهره می گیرند از طریق لینک و نشانی سایت میتوانند از این دوره های آنلاین بهره بگیرند. اکسیر شروع فعالیتش با تمرکز بر آموزش و برگزاری دوره IELTS بود و با برند “اکسیر آیلتس” شناخته شد. با این همه هنوز امکانات بیشماری وجود دارند که فقط توسط موسسات روزآمد که از امکانات روز به منظور تقویت توان آموزشی زبان آموزان بهره می گیرند. در کلاس خصوصی تقویت ریاضی، اونقدر تمرین و تست حل میشه که نگرانی بابت فهم مسله نداشته باشید، و همینطور توی کلاس های تقویتی ریاضی دوره ابتدایی، کلاس همراه با بازی و تکنیک های جدید آموزشی و تقویتی برگذار میشه، تا هم کلاس برای بچه ها خشک و کسل کننده نباشه، و هم اینکه میزان درک و گیرایی بچه ها بالا بره. البته برای جاماندگان از تحصیل و افرادی که سال ها پیش ترک تحصیل کرده اند نیز این امکان فراهم است تا بتوانند با فراگیری دروس نزد بهترین اساتید ، شاهد ارتقاء سطح علم و دانش خود باشند.

البته این نتیجه فقط درصورتی به دست میآید که دانشآموز طبق برنامه درسی پیش برود. لطفا وارد گوگل کروم شوید و پیش از برگزاری کلاس از به روز بودن گوگل کروم خود اطمینان حاصل کنید. در آموزش خود کمتر از حفظ کلمات استفاده کنید و بیشتر جملات را برای ارتباط بهتر با زبان آموز به کار ببرید. بنابراین، مدرس ما مطابق تجربهی خود، اهداف و شرایط دانشجو و نیز علایق وی، از موثرترین منابع استفاده میکند؛ همچون اموزش با فیلم، فایل های صوتی، مجلات و روزنامه ها، موزیک ویدیو ها، ارزشمند ترین کتب آکادمیک به طور غیر مستقیم (هیچ کتابی در کلاس و در حین یادگیری استفاده نمیشود) که میتوانند با قدرت موجب تقویت مهارت های لیسنینگ و اسپیکینگ شما به طور موثر شوند. لازم به ذکر است که این موسسه از کتاب های جانبی جهت تقویت مکالمه و گرامردرتمامی سطوح درتدریس خود استفاده می کند. این دامنه، به لطف خداوند، و با حمایت شما عزیزان، با حفظ کیفیت و استانداردها به افزایش خود ادامه خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید