بهترین آموزشگاه زبان تهران سال 1400از دید متقاضیان-10تای برتر

در نظر داشته باشید مدرسینی که سابقه کاری بالاتری دارند نرخ بیشتری هم برای کلاس های خودشان درخواست می نمایند. در برخی موارد نیز افراد برای فرایندهای غیر درسی مثل کلاس های زبان، برنامه نویسی یا کامپیوتر و حسابداری در حیطه کاری خود نیاز به مدرس خصوصی دارند. ECCS یک سیستم آموزشی حمایتی است که در آن با آموزش، نظارت و ارزیابی مستمر، نقاط ضعف و قوت زبانآموز بررسی و برنامه درسی اختصاصی برای هر زبانآموز طراحی میشود. تمامی دوره های آموزشی در آموزشگاه زبان های خارجی پردیسان به صورت حضوری و غیرحضوری صورت می پذیرد؛آموزش غیر حضوری به این صورت است که شما پس از ثبت نام به صورت تلفنی در آموزشگاه پردیسان از طریق نرم افزارهای ارتباطی، فراگیری زبان مورد نظر خود را آغاز می نمایید. اگر دوست داري ميتوني یک جلسه بصورت آزمایشی و کاملا رایگان در دوره های ترمیکشون شرکت کنی و در صورت رضایت کامل از کیفیت برگزاری جلسات ثبت نامت رو تکمیل کنی. طول هر ترم 32 جلسه است و روزای زوج یا فرد، در دو جلسه برگزار می شود. طول دوره 60 ساعت است و برگزیدگان در آموزشگاه استخدام خواهند شد. اکسیر شروع فعالیتش با تمرکز بر آموزش و برگزاری دوره IELTS بود و با برند “اکسیر آیلتس” شناخته شد.

از آنجا که مردم خواهان این کیفیت آموزشی بودند، تصمیم گرفته شد تا حیطه فعالیت گسترده تر شود و دوره های زبان عمومی، مکالمه انگلیسی، کلاس زبان، دوره گرامر انگلیسی (iGram) و آزمون های دیگر مثل اکسیر تافل و اکسیر PTE به برنامه دوره های آموزشی اضافه شد. قطعا اکسیر، تنها مرکز آموزشی می باشد که با ترکیب چندین عنصر، کیفیت آموزش را پس از دهه ها در ایران بالا برده است؛ اکسیر یعنی ترکیب عشق، هنر و آموزش. با تایید شاگرد میکروفون فعال میگردد. استادبانک برای اینکه بتواند بهترین معلم خصوصی را به عنوان معلم ابتدایی جذب سیستم خود کند، قبل از تایید نهایی پروفایل اساتید، رزومه تحصیلی، سوابق تدریس و توانایی آنها را در آموزش و تدریس بررسی میکند. سیستم آموزشی ECCS چیست؟ برای آسایش و دسترسی راحت زبان آموزان، موسسه آفاق با به کارگیری متدهای آموزشی مدرن و پیشرفته در راستای ارتقای سطح دانش مردم عزیز گام بر می دارد.

موسسسه گات همچنین آموزش زبان آلمانی کاربردی مکالمه و گرامر براساس متد اصلی سفارت آلمان از سطح A1 تا c2 تدریس می کند.این موسسه کلاس های آلمانی خود را بصورت دوره های ترمیک گروهی، دوره های فشرده و نیمه فشرده، تدریس خصوصی، دوره های گروهی و خصوصی بصورت آنلاین برگزارمی کند.در صورتی که زمان شما کمتر ا یک سال باشد با شرکت در دوره های فشرده(vip) سه جلسه سه ساعته در هفته به سطح b2 برسید. چون شما معلم برای یک درس پرتقاضا را در کنار یک درس با درجه سختی کمتر برای فرزند خود درخواست کردهاید. این آموزشگاه فعالیت خود را از حدود ۱۷ سال قبل شروع کرده و با برگزاری دوره های مختلف تافل، جی آر آی و نیز دوره های تافل کودکان و نوجوانان به موفقیت های شایان توجهی در کشور دست پیدا کرده است که یک دستاورد مهم برای این موسسه به شمار می رود. معمولا هزینه دوره های تخصصی آیلتس و تافل بیشتر از کلاس های مکالمه معمولی است.

گلوکال کالج، اولین کالج پزشکی ایران، در دپارتمان زبان انگلیسی خود دورههای تخصصی آیلتس را برگزار میکند. دوره آموزش های انگلیسی خود را بصورت ترمیک و برای سطح مبتدی ومتوسط در 18 ترم با سری کتاب های Top Notch و دوره تخصصی و پیشرفته خود را در 10 ترم با سری کتاب های Summit آموزش می دهد. با آموزش آنلاین، یک کودک میتواند از طریق رایانه یا تبلت با مربی خود در زمان واقعی ارتباط برقرار کند. فرمت یک به یک، معلم را قادر میسازد تا با یک زبان آموز فردی ارتباط برقرار کند. در این سیستم مدرس بهطور مداوم با زبانآموز در ارتباط است و او را در همه مراحل یادگیری همراهی میکند. برای بهره مندی از مزایای تدریس خصوصی ریاضی و آشنایی با شیوه های یادگیری ریاضی در مدرسانه می توانید با کارشناسان مجموعه در تماس باشید. مجموعهی تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین انگلیشدان، با به کارگیری اساتید مجرب، خلاق و توانمند، که بتوانند راندمان بسیار بالایی را در مسیر فراگیری به شما ارائه کنند، مفتخر به ارائهی کیفیتی غیر قابل مقایسه با مراکز مشابه میباشد. خانم نیلوفر فضلی از اساتید برتر زبان انگلیسی در استادبانک هستند که عملکرد 4.9 از 5 را از این مجموعه کسب کردهاند.

دیدگاهتان را بنویسید